Branże

Resalta Luneos dysponuje zespołem znakomitych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, które dzięki swojemu zróżnicowaniu pozwala im rozwiązywać wiele różnych problemów dla rozmaitych klientów.

Jest to szczególnie ważne jako że nie ograniczamy się do pracy w obrębie jednego rodzaju działalności przemysłowej, ale wychodzimy naprzeciw problemom energetycznym szerokiej grupie klientów.

Każdy z nich jest inny, tak jak niepowtarzalność projektów, które dla nich wykonujemy.

Poniżej znajduje się zestawienie głównych sektorów, w których pracujemy, wraz z rozumianymi przez nas specjalnymi potrzebami i wyzwaniami w każdym z nich. Nie jest to pełna lista – skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie możesz znaleźć tu swojego sektora.

Sektor przemysłowy  Resalta
Przemysł
Sektor publiczny
Publiczny
Hotelarstwo i biznes
Hotelarstwo i Biznes
Ciepło i energia
Ciepło i Energia
Wszystko
Wszystko
Przemysł
Spożywcza

Spożywczy

Doświadczenie Resalta Luneos w branży spożywczej oznacza, że może ona zapewnić najlepsze rozwiązania w celu poprawy wydajności energetycznej.

Produkcja i przetwórstwo

Produkcja i przetwórstwo

Resalta Luneos współpracuje z branżą produkcyjną i przetwórczą, aby stworzyć rozwiązania, które nie tylko poprawia wydajność energetyczną, ale również zoptymalizują i skrócą cykle produkcyjne.

Przemysł motoryzacyjny

Motoryzacyjny

Resalta Luneos zapewnia specjalistyczne rozwiązanie, które spełnia wymagania energetyczne przemysłu motoryzacyjnego.

Financing

Finansowanie

Oprócz koncepcji projektu, wdrożenia oraz eksploatacji i utrzymania, Resalta Luneos zapewnia finansowanie dla klientów przemysłowych, którzy chcieliby przeprowadzić renowację energii.

Publiczny
Gminy

Gminy

Resalta Luneos to zaufany partner prywatny, który zapewnia rozwiązania klientom z sektora publicznego, w celu poprawy wydajności energetycznej i ochrony środowiska.

Rząd i edukacja

Rząd i Edukacja

Resalta Luneos szczyci się dostarczaniem rozwiązań dla instytucji publicznych, które zwiększają wydajność oraz komfort i są przyjazne środowisku.

Domy Spokojnej Starości

Domy Spokojnej Starości

Resalta Luneos posiada ogromne doświadczenie w poprawie wydajności energetycznej dla ośrodków spokojnej starości poprzez zapewnianie odpowiednich, wydajnych i niezawodnych rozwiązań.

Financing

Finansowanie

Resalta Luneos zapewnia finansowanie dla klientów z sektora publicznego, jednocześnie przejmując całe związane z tym ryzyko na siebie i gwarantując osiąganie oszczędności.

Hotelarstwo i biznes
Firmy usługowe i budynki biurowe

Usługi i Biznes

Resalta Luneos zapewnia różnorodne, „szyte na miarę” rozwiązania, dostosowane do potrzeb firm usługowych oraz klientów biznesowych, maksymalizując wydajność energetyczną.

Sprzedaż

Centra Handlowe

Resalta Luneos może zapewnić twojemu centrum handlowemu wydajne chłodzenie, ogrzewanie i system oświetlenia, umożliwiając klientom robinie zakupów w komfortowych warunkach.

Hotele i SPA

Hotele i SPA

Resalta Luneos oferuje szereg rozwiązań dla sektora hotelarskiego, poprawiając wydajność energetyczną i obniżając koszty, bez zakłócania jego działalności.

Financing

Finansowanie

Resalta Luneos może sfinansować twój projekt renowacji energii bez zmian w bilansie a ty możesz skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

Ciepło i energia elektryczna
Energia słoneczna

Energia słoneczna

Resalta Luneos opracowała, zainstalowała, sfinansowała i utrzymała systemy energii słonecznej w Europie Południowo-Wschodniej, w tym innowacyjne przemysłowe i publiczne systemy energii słonecznej w szkołach.

Biogaz

Biogaz

Resalta Luneos pomaga klientom komercyjnym i z sektora publicznego w używaniu biogazu, naturalnego produktu ubocznego oczyszczania ścieków, wysypisk śmieci i składów odpadów zwierzęcych, jako jedną z form energii odnawialnej.

Gaz wysypiskowy

Gaz wysypiskowy

Resalta pomaga klientom publicznym i prywatnym wykorzystać potencjał energetyczny składowisk.

Połączone wywarzanie ciepła i mocy

Połączone wywarzanie ciepła i energii elektrycznej

Współczesna technologia pozwala nam wytwarzać na miejscu jednocześnie ciepło i moc, dzięki procesowi kogeneracji lub połączonego ciepła i mocy (CHP).

Chcesz zobaczyć więcej?

Pobierz nasze badania

Regulamin

Zapisując się na naszego newslettera zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości e-mail od Resalty Luneos Sp. z o. o. Celem naszego newslettera jest informowanie o działalności Resalta Luneos, nowych projektach, postępach, nadchodzących wydarzeniach oraz przekazywanie najświeższych doniesień dotyczących wydajności energetycznej i odnawialnych źródeł energii gościom odwiedzającym naszą stronę internetową, partnerom, klientom oraz opinii publicznej. Nasz newsletter będzie wydawany najczęściej raz w miesiącu, z wyjątkiem nieplanowanych, lecz ważnych wiadomości. Zastrzegamy sobie pełne prawo do modyfikacji lub zaprzestania publikowania newslettera, w każdym momencie bez powiadomienia. Traktujemy Twoją prywatność poważnie i nigdy nie przekażemy lub nie sprzedamy Twoich danych osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera.