Kariera

Praca w Resalta Luneos

Praca w Resaltaluenos

Zespół Resalta Luneos powiększył się do ponad 50 pracowników w przeciągu kilku lat. Wciąż się rozwijamy i zawsze poszukujemy osób potrafiących rozwiązywać trudne problemy, które mają celu kształtować bardziej ekologiczny świat. Jesteśmy w pełni oddani tworzeniu energicznego, angażującego i otwartego środowiska pracy dla wszystkich naszych pracowników.

Aktualne oferty pracy

Obecnie nie ma żadnych ofert pracy. Jeśli chciałbyś/chciałabyś otrzymać zawiadomienie o aktualnej rekrutacji na dane stanowiska zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Aplikuj teraz

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, zmotywowaną i efektywną, lubiącą pracę zespołową, a sprawy związane z wydajnością energetyczną nie są Ci obojętne i chciałbyś/chciałabyś pracować nad projektami w danym regionie, sprawdź aktualne oferty pracy i wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Nawet jeśli nie ma aktualnie żadnych ofert pracy zachowamy twoje zgłoszenie na przyszłość.

Tylko jeden plik.
Limit 500 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, ppt, pptx.
Zastrzeżenia
Chcesz zobaczyć więcej?

Pobierz nasze badania

Regulamin

Zapisując się na naszego newslettera zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości e-mail od Resalty Luneos Sp. z o. o. Celem naszego newslettera jest informowanie o działalności Resalta Luneos, nowych projektach, postępach, nadchodzących wydarzeniach oraz przekazywanie najświeższych doniesień dotyczących wydajności energetycznej i odnawialnych źródeł energii gościom odwiedzającym naszą stronę internetową, partnerom, klientom oraz opinii publicznej. Nasz newsletter będzie wydawany najczęściej raz w miesiącu, z wyjątkiem nieplanowanych, lecz ważnych wiadomości. Zastrzegamy sobie pełne prawo do modyfikacji lub zaprzestania publikowania newslettera, w każdym momencie bez powiadomienia. Traktujemy Twoją prywatność poważnie i nigdy nie przekażemy lub nie sprzedamy Twoich danych osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera.

Informacja o prywatności

Wypełniając formularz rejestracyjny oraz przesyłając swoje dane osobowe i CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Tym samym zezwalasz firmie na gromadzenie, edycję, przechowywanie, przeglądanie lub inne wykorzystywanie danych osobowych w celu potencjalnego zatrudnienia w firmie przez czas trwania rekrutacji, lub przez okres trwający maksymalnie 12 miesięcy (w przypadku Aplikacja ogólna).
Dane osobowe i informacje o przekazywanym doświadczeniu mogą być przekazywane stronom trzecim wyłącznie za wyraźną zgodą użytkownika. Zgadzasz się, że pracownicy Resalta mogą się z Tobą skontaktować w celu przeprowadzenia procedury selekcji zatrudnienia
Powyższe upoważnienie może zostać cofnięte w dowolnym momencie na piśmie (e-mail tanja.sakelsek@resalta.com).