Model ESCO

Jak sfinansować i zarządzać twoim projektem wydajności energetycznej?
Nasz kluczowy model biznesowy – gwarantowane oszczędności bez konieczności inwestycji.

Pojęcie ESCO oznacza przedsiębiorstwo usług energetycznych. Model ten umożliwia firmom takim jak Resalta Luneos świadczenie usług energetycznych bez inwestycji kapitału klientów w projekty. Stosując  model ESCO przeprowadzamy audyt energetyczny twoich obiektów, proponujemy rozwiązanie, wdrażamy je, obsługujemy i utrzymujemy, lecz co najważniejsze zajmujemy się finansowaniem żebyś mógł na prowadzeniu swojego biznesu. Gwarantujemy rezultaty, a klienci opłacają nas z uzyskanych oszczędności.

Model ESCO
Analiza wstępna, esco, resalta
Analiza wstępna

Zapewniamy wstępne oszacowanie systemów energetycznych i szczegółowe kontrole energii, które są podstawą do podejmowania dalszych decyzji dotyczących poprawy zużycia energii i uzyskania efektywności w eksploatacji.

Opracowywanie rozwiązań energetycznych
Opracowywanie rozwiązań energetycznych

Poprzez zbieranie i analizowanie kluczowych danych, zgodnie z różnymi wskaźnikami , projektujemy rozwiązania w celu zwiększenia efektywności pod względem kosztów oraz wydajności energetycznej.

Finansowanie
Finansowanie

Oferujemy spłatę rozwiązań energetycznych w postaci uzyskanych oszczędności. Gwarantujemy częściowe lub 100 procentowe finansowanie takich rozwiązań energetycznych.

Wdrożenie
Wdrożenie

Dzięki naszej wiedzy, kompetencjom oraz doświadczeniu w zarządzaniu wymagającymi projektami, zapewniamy kompleksowe podejście do inwestycji.

Eksploatacja i utrzymanie
Eksploatacja i utrzymanie

Oferujemy szeroki wachlarz usług w zarządzaniu i utrzymaniu wdrożonych systemów energetycznych.

Chcesz zobaczyć więcej?

Pobierz nasze badania

Regulamin

Zapisując się na naszego newslettera zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości e-mail od Resalty Luneos Sp. z o. o. Celem naszego newslettera jest informowanie o działalności Resalta Luneos, nowych projektach, postępach, nadchodzących wydarzeniach oraz przekazywanie najświeższych doniesień dotyczących wydajności energetycznej i odnawialnych źródeł energii gościom odwiedzającym naszą stronę internetową, partnerom, klientom oraz opinii publicznej. Nasz newsletter będzie wydawany najczęściej raz w miesiącu, z wyjątkiem nieplanowanych, lecz ważnych wiadomości. Zastrzegamy sobie pełne prawo do modyfikacji lub zaprzestania publikowania newslettera, w każdym momencie bez powiadomienia. Traktujemy Twoją prywatność poważnie i nigdy nie przekażemy lub nie sprzedamy Twoich danych osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera.