MODEL PARTNERSTWA PUBLICZNO-PRYWATNEGO

Jak to działa?

Partnerstwo publiczno-prywatne (PPP) są w istocie modelem ESCO stosowanym dla instytucji publicznych. Partner publiczny ogłasza przetarg, poszukując partnera z sektora prywatnego, na renowację energetyczną oświetlenia, biomasy, chłodzenia lub innych potrzeb energetycznych.

Partner prywatny oferuje rozwiązanie i po wygranym przetargu zajmuje się całym projektem od początku do końca. Oznacza to zapewnienie finansowania, prac budowlanych i wdrożenia, jak i utrzymania przez okres trwania umowy.

Partner prywatny przejmuje na siebie całe ryzyko, co gwarantuje oszczędności partnerowi publicznemu. Inwestycja jest spłacana prywatnemu partnerowi z osiągniętych oszczędności.

Wniosek o uruchomienie postępowania przetargowego
Wniosek o uruchomienie postępowania przetargowego
Finansowanie
Finansowanie
Wdrożenie projektu
Wdrożenie projektu
Eksploatacja i utrzymanie
Eksploatacja i utrzymanie
Chcesz zobaczyć więcej?

Pobierz nasze badania

Regulamin

Zapisując się na naszego newslettera zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości e-mail od Resalty Luneos Sp. z o. o. Celem naszego newslettera jest informowanie o działalności Resalta Luneos, nowych projektach, postępach, nadchodzących wydarzeniach oraz przekazywanie najświeższych doniesień dotyczących wydajności energetycznej i odnawialnych źródeł energii gościom odwiedzającym naszą stronę internetową, partnerom, klientom oraz opinii publicznej. Nasz newsletter będzie wydawany najczęściej raz w miesiącu, z wyjątkiem nieplanowanych, lecz ważnych wiadomości. Zastrzegamy sobie pełne prawo do modyfikacji lub zaprzestania publikowania newslettera, w każdym momencie bez powiadomienia. Traktujemy Twoją prywatność poważnie i nigdy nie przekażemy lub nie sprzedamy Twoich danych osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera.