Kim jesteśmy

Resalta została założona w 2011 roku a przyświecającym ich celem było stanie się głównym dostawcą usług energetycznych w regionie. W przeciągu sześciu lat odnotowali niesamowity wzrost, zgromadzili bogate doświadczenie i pomogli niezliczonej liczbie firm oraz publicznych instytucji obniżyć ich koszty energii, poprawić wydajność energetyczną i zredukować ślad węglowy. Ich cel pozostał niezmieniony, wciąż kontynuują urozmaicanie swoich usług aby konsekwentnie oferować najlepsze rozwiązania problemów energetycznych swoim klientów.

Luneos jest liderem transformacji energetycznej na polskim rynku oferującym kompleksową obsługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi inwestycji w zakresie oświetlenia LED i instalacji fotowoltaicznych. Inwestują w niezależność energetyczną dużych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając narzędzia do optymalizacji energii bez wkładu inwestycyjnego po stronie klienta. Oferowane usługi mają na celu obniżenie kosztów energii i kosztów emisji CO2, przy systematycznym dążeniu do osiągnięcia niezależności energetycznej.

Who we are, Resalta

Powołana spółka pod nazwą Resalta Luneos Sp. z o.o. łączy wieloletnie doświadczenie słoweńskiej spółki Resalta w zakresie projektów efektywności energetycznej oraz polskiej spółki Luneos znanej z innowacyjnego podejścia do inwestycji energetycznych i zarządzania kosztami energii.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczenie wszystkim naszym klientom innowacyjnych, zaawansowanych technicznie i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie usług energetycznych, które znacząco poprawią konkurencyjność ich biznesu, jego wydajność energetyczną i ślad środowiskowy.

Nasza obecność

Jesteśmy obecni w całej Europie Środkowej i Wschodniej rozwijając rozwijając projekty energetyki odnawialnej we wszystkich sektorach.

Dlaczego warto wybrać Resalta Luneos

Gwarancja oszczędności

Jedyną prawdziwą miarą sukcesu projektów, które przeprowadzamy są oszczędności, które udaje się osiągnąć naszym klientom. Jako niezawodny partner, Resalta Luneos gwarantuje swoim klientom oszczędności i dotrzymuje swoich obietnic z precyzją i dokładnością.

Neutralność technologiczna

Współpracujemy z wieloma producentami używając różnych technologii, wobec czego zapewniamy klientom najlepszy dostępny sprzęt dopasowany do ich szczególnych potrzeb.
 

Wiedza ekspercka z różnych dziedzin

Członkowie naszego zespołu to sprawdzeni eksperci z wielu różnych dziedzin posiadający cenne doświadczenie lokalne, które umożliwia nam oferowanie szerokiej gamy specjalistycznych usług energetycznych.

 

 

Innowacja

Innowacje mają kluczowe znaczenie dla oferty, którą proponuje Resalta Luneos. Nasze rozwiązania są dostosowane do każdego projektu z osobna, z wykorzystaniem najnowszych technologii i zasobów, aby zapewnić najlepsze rozwiązania i sprostać największym wyzwaniom.

Przyjazność środowisku

Zrównoważony rozwój, redukcja CO2 oraz ochrona środowiska to kluczowe czynniki w naszych rozwiązaniach, które rozwijamy i wdrażamy tworząc długotrwałą czystą energię, aby pomogły one nie tylko naszym klientom ale również otaczającym ich społecznościom oraz środowisku.

Niezależność

Resalta Luneos ma silne poparcie w latach doświadczenia oraz wiedzy specjalistycznej, utrzymując przy tym elastyczne i responsywne podejście. Nasza niezależność pozwala nam szybko i wydajnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów, zapewniając każdemu z nich indywidualne rozwiązania.

Nasz zespół

Kluczem do sukcesu każdej firmy jest jej personel. Od samego początku Resalta Luneos zatrudniała i starała się zatrzymać najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie, od inżynierii po finansowanie i marketing.

Te unikalne połączenie utalentowanych i pracowitych ludzi umożliwia nam obsługiwać naszych klientów w możliwie najlepszy sposób.

Kariera

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, zmotywowaną i efektywną, lubiącą pracę zespołową, a sprawy związane z wydajnością energetyczną nie są Ci obojętne i chciałbyś/chciałabyś pracować nad projektami w danym regionie, sprawdź aktualne oferty pracy i wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Nawet jeśli nie ma aktualnie żadnych ofert pracy zachowamy twoje zgłoszenie na przyszłość.

Tylko jeden plik.
Limit 500 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf, doc, docx, ppt, pptx.
Zastrzeżenia
Chcesz zobaczyć więcej?

Pobierz nasze badania

Regulamin

Zapisując się na naszego newslettera zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości e-mail od Resalty Luneos Sp. z o. o. Celem naszego newslettera jest informowanie o działalności Resalta Luneos, nowych projektach, postępach, nadchodzących wydarzeniach oraz przekazywanie najświeższych doniesień dotyczących wydajności energetycznej i odnawialnych źródeł energii gościom odwiedzającym naszą stronę internetową, partnerom, klientom oraz opinii publicznej. Nasz newsletter będzie wydawany najczęściej raz w miesiącu, z wyjątkiem nieplanowanych, lecz ważnych wiadomości. Zastrzegamy sobie pełne prawo do modyfikacji lub zaprzestania publikowania newslettera, w każdym momencie bez powiadomienia. Traktujemy Twoją prywatność poważnie i nigdy nie przekażemy lub nie sprzedamy Twoich danych osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera.